Vjezdové Brány

Samonosná brána

Samonosná brána je moderním řešením vjezdu na pozemek. Jedná se o technické řešení, kdy brána je vynesena nosnou konstrukcí mimo průjezd. Toto řešení je náročnější na boční zajížděcí prostor ( cca o 1,5 až 2m více než klasická pojezdová brána ), ale výhody tohoto řešení poznáte obzvlášť v zimním období. Na rozdíl od kolečkové brány nebo křídlové brány odpadá u tohoto typu problém s navátým sněhem, namrzlou kolejnicí atd. Samonosnou bránu doporučujeme všem klientům. Je to nejlepší bezproblémové řešení, a jeho výhodnost poznáte již po prvním zimním období.
samonosna_brana

Křídlová brána

Křídlová brána je klasickým řešením vjezdu do objektů. Užívá se všude tam kde není boční prostor pro zajíždění brány pojezdové nebo samonosné. U výroby a instalace křídlové brány, je důležité použití kvalitních závěsú křídel - pantů, které musí být dostatečně pevné a hlavně vždy stavitelné. Typ a velikost závěsů závisí na velikosti a hmotnosti křídel.
kridlova_brana

Pojezdová brána

Pojezdová brána je řešením všude tam, kde není prostor pro křídlovou bránu, nebo dostatečný boční prostor pro samonosnou bránu. Jedná se o klasické řešení, kdy brána jezdí po kolejnici instalované do připraveného betonového základu. Výběr koleček je nutno přizpůsobit velikosti a hmotnosti brány.
posuvna_brana